Команда проєкту «BABY SCREEN» прийняла участь у Науково-практичній конференції «Новітні технології в педіатричній науці, практиці та освіті»

Команда проєкту розширеного неонатального скринінгу «BABY SCREEN» взяла участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Новітні технології в педіатричній науці, практиці та освіті» присвяченій пам’яті академіка АМН України Б.Я. Резніка.

Конференція пройшла у форматі онлайн-засідань, на яких обговорювались питання оптимізації спеціалізованої медичної допомоги дітям.

Провідні вчені, практичні лікарі-педіатри, неонатологи, сімейні лікарі з усіх регіонів України та колеги із зарубіжних країн обмінялися досвідом та об’єднали свої зусилля задля стандартизації та підвищення якості надання медичної допомоги.

Наша команда презентувала на конференції доповіді, зокрема: про особливості лабораторних досліджень при виконанні розширеного скринінгу на спадкові хвороби обміну речовин у новонароджених; щодо діагностики класичної галактаземії в програмі розширеного неонатального скринінгу; а також про особливості білкового обміну у передчасно народжених дітей на тлі перинатальної патології.  

Організаторами заходу стали Одеська Асоціація лікарів-педіатрів та неонатологів та Одеський національний медичний університет.

Відео презентацій можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=LDGPsDQ4yTg

Зв'язок з менеджером