B2B

BABY SCREEN разом із тисячами лікарів України

Сучасна інноваційна лабораторія

Клініко-діагностичний центр з найсучаснішим обладнання, що не має аналогів на території України

Швидкість виконання аналізів - 5-7 днів

Дослідження крові виконується за допомогою високочутливого та точного методу хімічного аналізу – тандемної масс-спектрометрії

Безкоштовна уточнююча діагностика

Клініко-діагностичний центр з найсучаснішим обладнання, що не має аналогів на території України

Консультація командою лікарів

У випадку виявлення дітей із вказаними, вадами проводиться комплекс дій по уточненню діагнозу, призначенню лікування та консультації.

Швидка доставка зразків

Національний оператор поштового зв’язку АТ «Укрпошта», забезпечує доставку аналізів до лабораторії на всій території держави.

Персональний менеджер

Протягом періоду від замовлення послуги до моменту видачі результату, клієнта супроводжує персональний менеджер.

Спадкові хвороби обміну речовин

Згідно з офіційною статистикою, наша держава посідає одне з перших місць в Європі за показниками дитячої смертності. Саме тому медична допомога новонародженим в Україні, у тому числі метаболічний скринінг, визначена як пріоритетний напрямок розвитку системи охорони здоров’я.

Навіть фізично здорова людина може бути носієм ушкоджених генів. Тож передавши їх спадково, батьки й не підозрюють, що токсичні продукти неправильного обміну речовин вже впливають на фізичний та розумовий розвиток немовляти. Особливо важливими є перші тижні після народження.

Скринінг — єдина процедура, за допомогою якої можна діагностувати згадані вади, однак більшість українців про неї навіть не чули.

BABY SCREEN — перший розширений неонатальний скринінг немовлят в Україні

Це новітня клінічна лабораторна діагностика 44 спадкових хвороб обміну речовин у новонароджених протягом першого тижня життя, що виконується клініко-діагностичним центром «ФАРМБІОТЕСТ» за підтримки Інституту педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової Національної академії медичних наук України та Асоціації неонатологів України.

Дослідження проводиться на 2-3 добу від народження немовляти та не потребує додаткової підготовки. Передбачає відбір краплі крові з п’ятки дитини (стандартна та нетравматична процедура, що входить до обов’язків медпрацівників у пологовому будинку).

Далі тест-картку зі зразками крові відсилають до лабораторії «ФАРМБІОТЕСТ».
За декілька діб батьки отримують відповідь. УКРПОШТА ретельно контролює доставку відправлень та біоматеріалу.

Для здійснення скринінгу використовують високочутливий метод хімічного аналізу — тандемну масс-спектрометрію. Обладнання лабораторії «ФАРМБІОТЕСТ» не має навіть приблизних аналогів в Україні та дозволяє отримати результати скринінгу протягом лише 3 діб. Адже саме швидкість виявлення є вирішальною для здоров’я дитини.

Вартість послуги — 3100 грн

У разі підозри на захворювання лабораторія проводить уточнюючу діагностику безкоштовно

Якщо підозра знаходить підтвердження, лікування та реабілітацію дитини проводять на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка О.М. ЛУК’ЯНОВОЇ НАМН України» під супроводом команди висококваліфікованих лікарів, що пройшли стажування у передових клініках та лабораторіях країн ЄС.

Тож BABY SCREEN — це повний комплекс дій із виявлення, уточнення діагнозу, призначення лікування та супроводу малюків з ознаками генетичних патологій обміну речовин.

BABY SCREEN: новітня технологія та авторитетна підтримка

Проєкт був розроблений та надалі виконується за участі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України, а також фахівців із медичної генетики медуніверситетів України, за підтримки Національного інституту матері і дитини (Варшава) та провідних медичних установ країн ЄС.

Ініціативу підтримують Національна академія медичних наук України, ВГО «Асоціація неонатологів України» та ВГО «Асоціація педіатрів України». Оперативну доставку відправлень та біоматеріалу забезпечує АТ «Укрпошта».

BABY SCREEN — новий стандарт діагностики спадкових хвороб новонароджених в Україні.

Долучайтеся до проєкту та будьте в авангарді сучасної медицини.

Зв'язок з менеджером