Медичне обладнання

MC/MC
ГХ-МС
ВЕРХ

Рідинний хромато-мас-спектрометр API 4000 LC-MS / MS System

Являє собою високоефективну систему від виробників зі світовим ім'ям, здатну визначати велику кількість аналітів в найкоротші терміни з високою точністю і відтворюваністю, а також поєднує в собі інноваційні технологічні рішення.

Компанія AB Sciex є одним зі світових лідерів на ринку виробництва сучасного мас-спектрометричного устаткування, витратних матеріалів та унікального програмного забезпечення. Мас-спектрометри серії API (Atmospheric Pressure Ionization) довели свою надійність і високу функціональність в тисячах лабораторій усього світу.

MC/MC

Дозатори Eppendorf Research® plus від компанії Eppendorf

Фірма Eppendorf ось уже понад 65 років є провідним розробником і виробником даного обладнання і задає світові стандарти в області виробництва дозаторів, зарекомендували себе завдяки надійності і простоти у використанні, а також широким функціональним можливостям.

Дані дозатори вирізняє висока точність, ергономічний дизайн і виняткова гнучкість у використанні.

Eppendorf Research plus це новаторські розробки в області роботи з рідинами, що дозволяє запропонувати одні з найбезпечніших, надійних і ергономічних дозаторів на світовому ринку.

Панчер WALLAC MULTI PUNCHER, 1296-081

Даний прилад автоматично вибиває зразки крові з фільтрувального паперу і автоматично переміщує їх в лунки мікропланшетів. Головки цього приладу дозволяють з високою точністю вибивати зразки навіть дуже маленького діаметру (3,2 мм).

Устаткування компанії PerkinElmer, найстарішої фірми з виробництва аналітичного обладнання, є визнаним лідером та міцно утримує перше місце в світі в даній області.

Biosan TS-100 Термошейкер для мікропробірок

Термошейкер TS-100 - ідеальний інструмент для інтенсивного перемішування зразків в мікропробірках.

Immunochem-2200. Термошейкер на 2 планшети

Термошейкер призначений для перемішування в стандартних 96 ямкових імунопланшетах в режимі термостатування. Мультисистемний принцип, закладений в конструкцію приладу дозволяє застосовувати термошейкер як три незалежних прилади:

  • інкубатор
  • планшетний шейкер
  • термошейкер

Термошейкер забезпечує:

  • м'яке або інтенсивне перемішування зразків
  • двосторонній нагрів планшети
  • регулювання, стабілізацію й індикацію швидкості оборотів
  • рівну амплітуду обертання по всій платформі шейкера
  • встановлення й індикацію заданого робочого часу
  • автоматичну зупинку руху після закінчення визначеного часу
  • установку й індикацію температури по поверхні планшет

Супершвидкий газовий хроматомасс-спектрометр GCMS-QP2020 від компанії Shimadzu

Високоефективний і високоточний прилад для аналізу широкого спектр показників.

Світовий рівень розробок і досконалість технології виробництва забезпечують неперевершену якість продукції SHIMADZU. Надійність і економічність аналітичних приладів SHIMADZU поряд з їх високими технічними характеристиками є перевагами даної компанії.

Підвищена чутливість системи, яка виявляє навіть ультра-слідові концентрації іонів на рівні фемтограмм. Виняткова аналітична точність і надійність в рази збільшують достовірність результатів тестів. Завдяки функції «Smart SIM ™» спрощуються та автоматизуються процеси аналізу багатокомпонентних зразків та підвищується їх ефективність та точність.

Диференціальний турбомолекулярний насос і високопродуктивний регулятор потоку забезпечують максимальну чутливість за будь-яких умов. У поєднанні з можливостями супершвидкісного аналізатора це скорочує час отримання результатів. Завдяки вдосконаленій системі вакуумування стало можливим використовувати в якості газоносія не лише гелій.

Для ідентифікації невідомих сполук використовуються бібліотеки мас-спектрів. Однак непоодинокі випадки, коли невідоме з'єднання не зареєстровано в бібліотеці або є ряд з'єднань з аналогічними структурами. У GCMS-QP2020 NX на додаток до мас-спектрами використовується три додаткові бази інформації про з'єднання для проведення високоточного якісного аналізу.

ГХ-МС

Шейкер для пробірок Multi reax

Унікальний шейкер для розміщення до 26 ємностей різного діаметру. Цифровий таймер процесу враховує автоматичну роботу і може бути встановлений від 1 до 999 хвилин. Після закінчення встановленого часу пролунає звуковий сигнал і операція зупиниться. Вібрація з амплітудою 3 мм забезпечує відмінні результати змішання навіть при використанні пробірок великого діаметру.

Рідинний хроматограф LC-20 Prominence від компанії Shimadzu

Дана аналітична система відповідає всім вимогам найвибаглівиших користувачів та є ідеальним варіантом для контрольно-аналітичних лабораторій і дослідницьких центрів. Відмінними рисами серії LC-20 Prominence є висока чутливість, продуктивність і надійність. Ці хроматографи розроблялися для тривалої роботи в автономному режимі (без участі оператора). Звідси - високий ступінь автоматизації, довговічність витратних компонентів, можливість управління системою з віддаленого доступу (через Інтернет).

ВЕРХ

Центрефуга Eppendorf 5804 R від компанії Eppendorf

Центрефуги фірми Eppendorf відомі своєю якістю і надійністю зарекомендували себе у всьому світі.

Зв'язок з менеджером