Генетичний аналіз

Вартість обстеження Baby screen - 3100 грн

Baby screen включає уточнюючу діагностику, яка виконується безкоштовно у разі виникнення підозри на захворювання.

Ціна

Процедура забору крові

Забір крові здійснюється за методом «П’яточка». Цей метод забору крові рекомендовано ВООЗ, оскільки дана маніпуляція є безпечною та нетравматичною для новонародженої дитини. Аналіз проводиться на 48-72 годину після народження у доношених дітей та на 7-11 добу у передчасно народжених немовлят.

Такий спосіб забору крові є простим комплексом дій: на п’яточці малюка робиться маленький прокол. Перша крапля крові знімається стерильною серветкою. Потім медсестра злегка здавлює п’яточку малюка й наносить отриману кров на спеціальну тест-картку так, аби кров просякнула пористий папір наскрізь. Папір висушують за кімнатної температури протягом 2-4 годин.

Метод «П’яточка» застосовується для звичайного скринінгу на 4 захворювання обміну речовин.

Направлення на аналіз не потрібне

Як підготувати дитину до обстеження?

Підготовка до обстеження дуже проста. Обов’язковою умовою для проведення процедури є грудне вигодовування або годування дитини молочною сумішшю щонайменше протягом 24 годин до забору крові.

Де проводиться аналіз?

Зазвичай, кров на аналіз у малюків беруть у пологовому будинку. Процедуру проводить кваліфікована медсестра відповідно до рекомендацій ВОЗ, міжнародних та українських рекомендацій щодо проведення скринінгу.

Далі тест-картку з висушеними краплинами крові дитини та бланком з інформацією про новонародженого та координатами закладу, де був здійснений забір крові, відправляють в нашу лабораторію у спеціальному конверті.

Як отримати результат?

Щоб отримати результати аналізів, потрібно здійснити кілька простих кроків, навіть не виходячи з дому, а просто зареєструвавшись на нашому сайті. Результати надійдуть до особистого кабінету, куди матимете доступ лише Ви (ми дбаємо про приватність і конфіденційність!)

Зв'язок з менеджером